Prodejny: Prostějov •  Domamyslice •  Olomouc

+420 736 715 082

pkntechniknarex.e-shop@seznam.cz
pkn e-shop

O firmě

Společnost RADEK VANĚK - P.K.N. TECHNIK PROSTĚJOV byla založena a nabízí Vám své služby již od 1.1.1993. Naše firma poskytuje komplexní služby v oblasti prodeje, záručního i pozáručního servisu a půjčování kvalitního elektrického nářadí, strojů a nástrojů firem:

Bosch, Festool, Narex, Fein, Protool, Hitachi, Makita, Dewalt, Ferm, Proma, Tona, Proteco, Az-tools, Oregon, V-Garden a mnoho dalších kvalitních značek…

Zabýváme se prodejem benzinových sekaček, sekaček na trávu, elektrických sekaček, křovinořezů, vyžínáčů, kultivátorů a dále prodejem elektrických vrtaček,brusek, pneumatických kladiv, hoblíků, přímočarých pil a další v Prostějově a Olomouci (Prostějov, Olomouc)

Dále nabízíme prodej pilových kotoučů, pilových pásů v Prostějově a Olomouci (Prostějov, Olomouc)

 

Naše autorizované prodejny jsou umístěny v Prostějově a v Olomouci. Kvalifikovaný personál Vám předvede a vyzkouší požadované zboží a poradí s výběrem kvalitního nářadí, popř. Vám zodpoví jakékoli otázky týkající se našich služeb. Nabízíme dále i rozvoz zboží po celé ČR i do zahraničí do celkové hmotnosti 1.0 tuny.

 

Na našich prodejnách můžete zakoupit i široký sortiment náhradních dílů, ale i různé příslušenství jako šroubováky, vodní váhy, kukle pro sváření, ruční kladiva, brusné a řezací kotouče od kvalitních značek a prodejců, vhodné k profesionální práci.

Partneři a dodavatelé